Tijdens de Vaktechnische Actualiteiten word je bijgepraat over de belangrijkste ontwikkelingen die relevant zijn voor de adviespraktijk. De bijeenkomst bestaat uit twee onderdelen.
Het eerste deel staat volledig in het teken van de fiscale actualiteiten. Hierbij behandelen de fiscalisten van Fiscount de meest recente ontwikkelingen in wetgeving, standpunten van de Belastingdienst en relevante jurisprudentie.
Het tweede deel is telkens gewijd aan een aanvullend specialisme. Hiermee krijg je naast de fiscale actualiteiten ook verdieping op een specifiek vakgebied dat raakvlakken heeft met de adviespraktijk. Tijdens deze editie is dat Estate Planning.
De specifieke onderwerpen worden kort voor de bijeenkomst vastgesteld, zodat optimaal kan worden ingespeeld op de meest actuele ontwikkelingen binnen zowel het fiscale vakgebied als het aanvullende specialisme. Hierdoor ben je verzekerd van actuele kennis en praktische inzichten die direct toepasbaar zijn in jouw dagelijkse adviespraktijk.
Inhoud
Fiscaal
Onderwerpen volgen nog
Estate Planning
Onderwerpen volgen nog
De onderwerpen worden kort voor de bijeenkomst vastgesteld, zodat optimaal kan worden ingespeeld op de meest actuele ontwikkelingen binnen de adviespraktijk.
NBA-ontwikkelthema: DNA van de accountant Deze cursus behoort tot het thema DNA van de accountant en versterkt jouw professionele identiteit, met aandacht voor ethiek, communicatie en oordeelsvorming.
Doelgroep
Deze bijeenkomst is bedoeld voor eigenaren en medewerkers van accountants-, administratie- en belastingadvieskantoren die hun fiscale vakkennis actueel willen houden. De bijeenkomst is geschikt voor professionals die dagelijks te maken hebben met fiscale vraagstukken en behoefte hebben aan een praktische vertaling van actuele ontwikkelingen naar de adviespraktijk.
Trainer(s)
De cursus 'Vaktechnische Actualiteiten (4)' wordt gegeven door (één van de volgende trainers):
Stan Houterman
Karin Martens - Kusters
Marco Krijger
Jeroen Fikkert
Koen Sars
Erik Tops
Daan van Antwerpen
Mariëtte Rodenburg
Erwin Huitema
Hendrik Beverloo
Frans Provoost
Data & locaties
Kies een van de beschikbare mogelijkheden:
7
sep
Doorwerth
7 september 2026
15:30 - 20:00
Fletcher Hotel Doorwerth-Arnhem: Kabeljauwallee 35, 6865 BL DOORWERTH