Cursus: BOR 2026: impact van de aankomende wetswijzigingen
-
PE-bestedingsuren2
-
NIRPA0
-
NOAB2
-
RB Algemeen0
-
RB Fiscaal2
niet leden betalen 282,67
Inleiding
Het kan bijna niet ontgaan zijn dat de faciliteiten in de inkomstenbelasting en de erf- en schenkbelasting in beweging zijn. Met ingang van 2024 is de faciliteit bij het verhuren van vastgoed al stevig ingeperkt. Voor 2025 en 2026 zijn er opnieuw diverse wijzigingen op komst.
Om cliënten optimaal te laten profiteren van de Bedrijfsopvolgingsregeling (BOR) is het belangrijk op de hoogte te zijn van wat wel en niet mogelijk is. Het kan verstandig zijn om nu al voor te sorteren op wat er komen gaat.
Inhoud
In deze cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
- Wijzigingen in de doorschuifregeling voor het aanmerkelijk belang
- Wijzigingen in de bedrijfsopvolgingsregeling voor de schenk- en erfbelasting
- De bijzondere positie van beleggingsvermogen, met name onroerende zaken
Doel
Na deze cursus ben je voorbereid op de komende wijzigingen.
Doelgroep
De cursus is geschikt voor elke adviseur en accountant met cliënten waarbij een bedrijfsopvolging een rol kan spelen.
Pe punten
PE- bestedingsuren: 2.0
RB Fiscaal: 2.0
NOAB: 2.0
Trainer(s)
De cursus 'BOR 2026: impact van de aankomende wetswijzigingen' wordt gegeven door (één van de volgende trainers):
Datums & Locaties
Onderstaand vermelden we de eventuele andere sessies op dezelfde locaties zodat je desgewenst ook daarvoor gelijk kunt aanmelden.
Staan er geen andere sessies, of wil je nu maar voor één sessie aanmelden, klik kan op volgende.